Należymy do prestiżowej grupy Salon EXPERT związanych z marką L’OREAL, które w szczególny sposób dbają o wysoką jakość usług i profesjonalizm.

Aktualności

2
kwiecień

Kolecja męska L'oreal Homme

Szampony:
FIBERBOOST - Szampon widocznie przywracający objętość włosom cienkim i przerzedzonym. rewelacyjne uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów. Kosmetyk jest wzbogacony w cząsteczkę Intra-Cylane, która wzmacnia wewnętrzną strukturę włosa. Efekt gęstszych i obfitych włosów w dotyku.
[cena 42 zł]

COOL CLEAR - Szampon przeciwłupieżowy skuteczny już od pierwszego użycia, redukuje łupież i walczy z jego nawrotami. Odświeża skórę głowy dając efekt niewiarygodnie czystych włosów.
[cena 42 zł]

TONIQUE - Szampon pielęgnacyjny, nadający połysk włosom. Stosowany do codziennego użytku. Pielęgnuje włosy i nadaje im połysk.
[cena 42 zł]

Żele i pasty: 150ml
STRONG - Żel bardzo mocno utrwalający, nadający strukturę i podkreślający strzyżenie.
[cena 53 zł]

CLEAR FIX - Przeciwłupieżowy żel utrwalający o działaniu przeciwłupieżowym. Nadaje strukturę, rzeźbi fryzurę i jednocześnie wspomaga redukcję łupieżu.
[cena 50 zł]

SCULPTE - Włóknista pasta rzeźbiąca, delikatnie utrwalająca.
[cena 53 zł]

Serdecznie zapraszamy! :)

2
kwiecień

Nowa kolekcja koloryzacji L'oreal SZYK


Kolekcja czerpie inspiracje z różnorodności tkanin, pasmanterii oraz technik obróbki materiału. Główne kolory kolekcji ściśle nawiązują do trzech głównych barwników do tkanin: indygo (niebieski), marzany (czerwień) i rezedy żółtawej (żółty).

W Kolekcji Koloryzacji L?Oréal Professionnel SZYK
włosy są wszechstronnym materiałem przypominającym
jedwabne włókno, za pomocą którego można
stworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

Tego lata prawdziwa elegancja powraca na wybiegi!

Zapraszamy do konsultacji w salonie oraz telefonicznie pod numerem telefonu 91 460 06 92. Nasi fryzjerzy z miłą chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania. :)
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.