Należymy do prestiżowej grupy Salon EXPERT związanych z marką L’OREAL, które w szczególny sposób dbają o wysoką jakość usług i profesjonalizm.

Kosmetyki

W naszym salonie fryzjerskim mogą Państwo kupić produkty z szerokiego wachlarza profesjonalnych kosmetyków do włosów firmy L'Oréal. Zapraszamy do zapoznania się z kategoriami kosmetyków poprzez wybranie interesującej Państwa z menu po lewej stronie.

Koloryzacja - L'Oréal Professionnel oddaje do dyspozycji fryzjerów innowacje technologiczne, dające swobodę kreacji i koloryzacji, co umożliwia uzyskanie efektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Trwała - Usługi trwałej L'Oréal Professionnel oparte są na wyjątkowych formułach, zapewniających niezrównaną trwałość i jakość kosmetyczną. Z pomocą eksperta, jakim jest fryzjer, umożliwiają uzyskanie efekt włosów pełnych objętości lub gładkich.

Pielęgnacja - Poznaj pełną gamę odżywek najwyższej jakości z serii expert. Najnowsza wiedza naukowa w rękach fryzjera, eksperta w dziedzinie włosów. Optymalny zestaw produktów do pielęgnacji. Natychmiastowa skuteczność. Wyjątkowe składniki i profesjonalne proporcje. Każdy problem związany z włosami zostanie indywidualnie rozwiązany przez fryzjera.

Stylizacja - Produkty tecni.art łączą najnowocześniejszą technologię z kreatywnością. Tecni.art to pełna gama produktów nie pozostawiających osadu i zanieczyszczeń. Stylizacja najwyższej jakości łącząca nowe trendy i nowoczesność. Za kulisami największych pokazów mody, w salonach fryzjerskich na całym świecie... produkty tecni.art odpowiadają na najbardziej wyszukane potrzeby kreacji.

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.